Neu Harry Potteres oldala
Men
 
Sznszek
 
Extra
 
Linkek
 
Zene
 
Vendgknyv
[Friss hozzszlsok] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

2004.06.03. 23:40 Idzet

J az oldal!

Nzd meg az enymet:

Resident Evil

Ha tbbet akarsz ltni,akkor menj a www.gportal.hu/umbrella oldalra.


2004.06.02. 14:39 Idzet
//gportal.hu/portal/picijanyka/

2004.06.01. 21:16 Idzet

Szia!

Kszi:) Melyik a te oldalad? Bocsi, de gy nem tudom.

Neu


2004.06.01. 20:46 Idzet

Nagyon j az oldal, nagyon tetszik!!!

Radsul mikor nztem a linkeket, megtalltam az n oldalamat is, s kszi, hogy felraktad!:)

Csak gy tovbb! (a ff.-k nagyon jk)


2004.05.31. 13:01 Idzet
< ADSL kapcsolatunk thelyezsnek elhzdsa miatt hosszabb ideig nem tudtam a portlommal foglalkozni s hinyoztam a G-PORTAL – os csapatbl is. Most ismt aktv leszek, gy rdemes ismt benzni hozzm! Spc777 >

2004.05.31. 12:49 Idzet

Bannercsere?

Bence honlapja!

2004.05.29. 22:05 Idzet
Nagyon sirly az oldal!!!!de nzzetek el ide is www.gportal.hu/leeblue !!!!!!Ly

2004.05.29. 15:00 Idzet
Szia Neu!Gondoltam neked is rok!Sajna most egy jideig szerintem nem fogsz ltni!:(Legkzelebb csak max jvht pnteken de mg az sem biztos!:(De addig kldhetsz nekem mailt!n is majd megprblok kldeni!Addigis legyl j!s ne gyl mosatlan gymlcslevet!:)Na majd 1x csak tallkozunk!barrbbby

2004.05.29. 00:41 Idzet

AKI MG NEM LTTA A TRJT ANNAK AJNLOM, HOGY SRGSEN NZZE MEG! :)) BAROMI J FILM, AZ EGYIK LEGJOBB, AMIT VALAHA LTTAM!

BOCSI, TOM, H NEM IDE VAL, DE AKKOR IS....

NEU


2004.05.27. 19:02 Idzet
IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!KLD EL!!!!!!!!!!!!!!!!!barrbbby

2004.05.27. 19:01 Idzet
De van.... Kell? Neu

2004.05.27. 18:49 Idzet
Tnyleg!Jut eszembe!Neked sincs kped amit eltudnl kldeni magadrl??barrbbby

2004.05.27. 18:13 Idzet
De nem akarom,mert akkor meg azt fogod meg fogjtok mondani mint a bartnim a suliba,hogy:"te tiszta hlye vagy"!!:(Pedig nekem van igazam!

2004.05.27. 18:09 Idzet
KRLEK!!! Biztos, hogy rdekelne! Most meg mg jobban rdekel! Mondd el, knyrgm!! Ha nem mondod el, szomi leszek! :) Neu

2004.05.27. 17:39 Idzet
De nem akarom,mert ez olyan ami.....mondom lnyegtelen!!!!n mr rg tallkoztam volna veletek!!!:(

2004.05.27. 17:32 Idzet
Na, akkor ezt is mondd el! Krlek! Biztos neknk is fontos lenne! :(((Neu

2004.05.27. 17:25 Idzet
Nem azt mondtam hogy nem akarok veletek tallkozni csak........na mind1!Ez nem olyan fontos!(szmomra igen de szmotokra nem)barrbbby

2004.05.27. 16:36 Idzet
Azt rtam, ha minden igaz!!!!! :))) s lehet, hogy nem lesz minden igaz! :D De remlem igen! Nehogym ne tallkozzunk egyszer se!!! Nem akarsz minket ltni vagy mi??? :DDDDs akkor sem fogom ELFELEJTENI!!!!!!!!!!! :))) Mostmr rkre emlkezni fogok r! Neu

2004.05.27. 16:32 Idzet
Igen!Taln jvre!De az se 100%-ig biztos!!!Ugyhogy jobb ha tlem tod!De akkor meg ha mg jvre sem tallkozunk akkor meg plne elfogod felejten!!!:)))))))))))))))))))barrbbby

2004.05.27. 16:08 Idzet

Akkor se a te szveged!:)) R van rva a neved vagy mi?:DD Egyszer bizti fogunk tallkozni, tusk! Vagy nem emlkszel arra, hogy jv nyron, ha minden igaz, egytt megynk Angliba?? Elfelejtetted??????? :DDDDDD

Neu


[Friss hozzszlsok] [157-138] [137-118] [117-98] [97-78] [77-58] [57-38] [37-18] [17-1]

 
Trsoldal
 
Szmll
Induls: 2004-04-17
 
Mennyi az id?
 
Idzetek

- Mit titkoltak ellem? -krdezte kvncsian Harry.
-HALLGASSON! MEGTILTOM! -kiablta Vernon rmlten Vernon bcsi, Petunia nni pedig leveg utn kapkodott.
-Eh, dugjtok dzsba a fejeteket. -legyintett Hagrid. -Varzsl vagy, Harry.
A viskban nma csend lett;csak a tenger s a szl zgsa szrdtt be odakintrl.
-Hogy mi vagyok?! -krdezte dbbenten Harry.
-Ht varzsl, mi ms! -Hagrid visszalt a megviselt kanapra, ami egy nygssel jelezte, hogy nem brja mr sokig.
-Ha egy kicsit kikuplnak, nem is akrmilyen varzls lezsel. Akinek ilyen szlei vannak, az sokra viszi. No de itt az ideje, hogy elolvasd a leveledet.

 

Harry Potter s a Blcsek kve, 53. oldal

 
Naptr
2026. Jnius
HKSCPSV
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
01
02
03
04
05
<<   >>
 
Bejelentkezs
Felhasznlnv:

Jelsz:
SgSg
Regisztrci
Elfelejtettem a jelszt
 

Elsõ fantasy - thriller regényem Elõrendelhetõ. Bõvebbb információért kattints ide.    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    farkasmetal.hu---haidekker kerítés---haiedekker kapu --farkasmetal.hu--lakatosmunka--haidekker kerítésmezõ--hullámrács    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | Látogass el konoha falujába | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA    *****    Elindult a Substack oldalam! Elsõsorban anime és gaming témában olvashatsz cikkeket. Ha tetszik, iratkozz fel!    *****    15 éves a Nintendo 3DS! Emlékezzünk meg ezen fantasztikus kézikonzol történetérõl! Személyes és magyar vonatkozással!    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    Naruto rajongói oldal | Könyv fordítások, fanficek | Nézzetek be és olvasgassatok! | Naruto rajongói oldal | KONOHA.HU    *****    Pont ITT Pont MOST! Pont NEKED! Már fejlesztés alatt is szebbnél szebb képek! Ha gondolod gyere less be!    *****    Itachi Shinden harmadi fejezet!! - ÚJ FEJEZET - Felkerült a könyv harmadik harmada!! Konoha.hu - KATT!! KATT! KATT! KATT    *****    MAGYAR HIMNUSZ GITÁRON    *****    KONOHA.HU | Naruto rajongói oldal! Olvass, tanulj, nézd az animét! 2026-ban is a KONOHA.HU-N | KONOHA.HU | KONOHA.HU | K    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    Naruto rajongói oldal | konoha.hu | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU | KONOHA.HU |    *****    NSYNC - a fiúbandák korszakának egyik legmeghatározóbb csapata a Bye Bye Bye elõadói - nosztalgiária fel    *****    RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL /// NE FÉLJ, CSAK HIGYJ! ///RELIGIO-PORTAL    *****    PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA///PREKAMBRIUM.GPORTAL.HU /// PREKAMBRIUM //// A TUDÁS BIRODALMA